Dunnas en il Cussegl federal

Num Partida Chantum Elegì / elegida ils Demissiunà
Sommaruga, Simonetta Partida socialdemocrata Berna (BE) 22.09.2010
Widmer-Schlumpf, Eveline Partida burgais democratica Grischun (GR) 12.12.2007 31.12.2015
Leuthard, Doris Partida cristiandemocrata Argovia (AG) 14.06.2006
Calmy-Rey, Micheline Partida socialdemocrata Genevra (GE) 04.12.2002 31.12.2011
Metzler-Arnold, Ruth Partida cristiandemocrata Appenzell dadens (AI) 11.03.1999 31.12.2003
Dreifuss, Ruth Partida socialdemocrata Genevra (GE) 10.03.1993 31.12.2002
Kopp, Elisabeth PLD.Ils Liberals Turitg (ZH) 02.10.1984 12.01.1989

Ultima midada 15.09.2017

Tar il cumenzament da la pagina